instrukcja obsługi aplikacji

W celu zainstalowania naszej aplikacji kliknij w jeden z powyższych linków/przycisków, zgodnie z Twoim rodzajem telefonu.

Po zainstalowaniu na Twoim telefonie będzie widoczna nowa aplikacja o nazwie "Umi Sushi" wraz z naszym logiem rybki.

Otwórz aplikację. Przed Tobą pojawi się okno główne i od razu będziesz mógł/mogła rozpocząć składanie swojego zamówienia.

Zachęcamy jednak do rozpoczęcia od założenia konta, dzięki czemu zyskujesz możliwość otrzymywania kodów rabatowych (po wyrażeniu zgody podczas składania pierwszego zamówienia), podgląd do swojej historii zamówień, a Twoje dane będą automatycznie wypełnione podczas składania kolejnych zamówień, dzięki czemu zaoszczędzisz czas.Jeśli wybrałeś opcję rejestracji konta (zamiast logowania przez facebook lub google), niezbędne jest otworzenie wysłanego przez nas maila oraz kliknięcie w link aktywacyjny.Otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia, zarówno w aplikacji, jak i mailowo. Możesz teraz zminimalizować aplikację, jeśli chcesz. Zwykle odpowiadamy w czasie poniżej 5 minut (zależy od natężenia ruchu w restauracji, aktualnych zamówień telefonicznych itd.)